Na tym turnieju EURO 2024 w FC24 liczy się numer na koszulce.

RafciuSA FC24
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Węgry powinny miec 3 miejsce poniewaz liczy sie wygrana w meczu bezposrednim a wnim pokonali trzecich szkotow

xodymx
Автор

To może teraz "🏆 EURO 2024, ALE MINUTA SPOTKANIA = LICZBA BRAMEK 🏆" czyli jak lewy strzeli w 78 minucie to wtedy jest 78 goli

Pomysł na odcinek
Euro 2024 ale średnia ocena strzelców = Liczba bramek (załóżmy były 2 gole jeden piłkarz miał 7, 7 jeden 8, 2 to będzie 8, 2 + 7, 7 to jest 15, 9 a jak ten sam piłkarz strzeli 2+ goli to załóżmy ma 9, 0 to 9, 0 x 2)

mikozniemikox
Автор

Dostaliśmy tak mocną grupę, że nie zdziwię się, jeśli wszystkie drużyny (Francja, Holandia, Austria) znajdą się w najlepszej 8 turnieju

Автор

RAFCIU jakiej strony/aplikacji używasz do sprawdzania np regenów?

Oleekzz
Автор

34:43 czy tylko ja zauważyłem że Neuer obronił jajami? 😅😅

jeremiaszszumny
Автор

Radciu czy jest mod do kariery menedżera żeby mieć największy stab trenerski na PS4 ? Albo jak to zrobić ?

miroslawkrecki
Автор

23:11 3 drużyny w ćwierćfinale z naszej grupy i pewnie tak też będzie w rzeczywistości

mati
Автор

Mam na 5 w sobotę do pracy ale oglądam kolejny z ostatnio dodanych odcinków jestem pod wrażeniem 👏 serio oby tak dalej

PrzemoKolakowski
Автор

Bez sensu bo na Euro jest zasada spotkań bezpośrednich w razie takiego samego wyniku punktowego w grupie. A ty sugerowałeś się bramkami

madlitas
Автор

Zrobił byś poradnik jak robić tetranfery ze losujesz np hallanda do realu i haland tam gra. albo man city do ekstraklasy.( tak jak robiłeś imperializm?