Шахтар переграв Динамо? Аналіз Українського Класичного

preview_player
Показать описание
Київське Динамо та донецький Шахтар розписали нульову нічию в матчі чемпіонату України. Наставник гірників Роберто Де Дзербі заявив після гри, що на полі була лише одна команда.

✅ Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими:

✅ Ці відео тебе точно зацікавлять 👇

✅ Ми відібрали для вас найцікавіші плейлисти 👇

#FootballHub #ФутболХаб #DynamoShakhtar #ДинамоШахтар #Динамо #Шахтар #Dynamo #Shakhtar
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Переиграл Реал Тираспольский Шериф, Атлетико Барселону.
На табло 0-0. В таблице каждая команда получила по 1 очку. Понравилась ли болельщикам ДК такая игра клуба? Нет, но ромовый дед из трамвая, не имеет кадров для победы.

dmytrmalash
Автор

З 46 по 75 хвилину Динамо вело гру і вододіло м'ячем більше ніж Шахтар. Підсіли в останні 10 хв.Була равна гра.

ВолодимирКуркін
Автор

Де дрезбі, каже те, що йому каже махмедов(те саме і про вболівальників можна сказати, з їх банером). Все для того, щоб принизити Динамо, і тим самим вевести їх на емоції, а там і скористатися помилками. Все для розкачування Динамо

ВіталійНасонов
Автор

динамо всралось по полной. особенно во втором тайме. но и шахтёр должен был не ворон считать, а забивать. вообще, дико удивили эти странные прострелы справа от Тете, когда можно было лупить в ворота.

igorburlak
Автор

Да буде той дзербi, коли Шахтар займе четверте мiсце в ЛЧ. %))

igorlarki
Автор

Як тренер то повинен знати що тільки дві команди грають а не одна але Шахтар і Динамо могли забивати но не використали своїх моментів і рахунок на табло але хто буде чемпіоном ще рано говорити все ще може мінятися бо і в Шахтаря і в Динамо не легкі ще поєдинкі як і в ЛЧ так і в чемпіонаті .

Автор

😂😂😂не хотіли грати, тоді чому не виграв. Херня це все, не підспівуйте Дзербі!

SZIA
Автор

Странная статистика, даже транслятор показывал в какой-то момент 50/50 владение, а это значит, что Динамо должно было где-то превзойти Шахту в этом компоненте, а здесь на графике такого вообще не было. А ДеДзерби наверняка смотрел только последних 20мин матча, только этим можно объяснить его бредовое высказывание

Силд
Автор

Сміятися будемо по закінченні сезону!,

Автор

как вы задолбали рупоры Ахметова и Палкина с Денисовым и Ко на пару такое впечатление вы футбол не смотрели

ГенрихЛисечко
Автор

Де повинен грати Шахтар ДОНЕЦЬК? У ЧЕМПІОНАТІ РОСІЇ, або переймінуйте назву міста. На донбас арені, ні одна українська команда, у найближчі роки, не гратиме.

НиколайКуцый-йз
Автор

Дайте мені грошей і я, зоотехнік за професією, стану чемпіоном.Якщо Динамо буде друге вони будуть чемпіонами Українни!