Реставрація зубофрезерного Reinecker. Серія №13. Майже фінал.

preview_player
Показать описание
За мат, політику, ляпи не по темі - бан.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Доброго дня. Дякую за відео. Після першого серіалу перестав дивитись телевізор))) . Ще парочку таких серіалів і зовсім викину його з хати))). Дякую за Вашу роботу. За те що своїм прикладом надихаєте не боятися пробувати нове. Дякуючи Вашим відео за останній рік купив собі дві болгарки, зварювальник, дрель. Сам змайстрував зварювальний стіл. В майбутньому хотів би мати станок токарний і фрезерний. Хоча все життя працюю за комп'ютером. Багато чого побаченого в відео використовую в повсякденному житті. Дякую за все. Здоров'я і натхнення. З нетерпінням буду чекати нових відео. Всього найкращого.

ДжонСилвер-ъг
Автор

Не за проект ми переживаємо, а за тебе. Хороша ти людина. Дай тобі Бог здоровя і вдачі.

ВікторРоманюк-йж
Автор

А Сергій просто "краснодеревщик", тільки по металу! Файно!

ОлександрСавицький-еш
Автор

Зашёл, а тут новая долгожданная серия! Благодарствуем Дядько Максим! Как кто то высказался ранее - это рай для перфекциониста. Предлагаю в известное выражение про воду, огонь внести дополнение - ТО КАК РАБОТАЕТ ДЯДЬКО МАКСИМ!

leanidnekrashevich
Автор

За такую проделанную работу этот станок не один раз отблагодарит дядька Максима

Alex_Shef
Автор

Німці пишались б таким Майстром, але він наш.)))

JaroslavShvets
Автор

Увидел в названии слово ФИНАЛ, ну думаю всё : наконец -то сейчас Хулио впердолит Кончите. Но не тут-то было!!! Продолжение

андрейпась-бф
Автор

Д.Максим відробляє...Всі відео офігенскі !

sergeyporemskiy
Автор

Эх, мужики, какие ж у вас руки золотые (и у Макса, и у того, кто гравировал)...

antonevgenevich
Автор

Приятно смотреть! Протезист- генеколог-шестого разряда.

Ivan_Russian
Автор

Максим не перестаю восхищаться вашим энтузиазмом. Даже не представляю для чего нужен такой станок, поэтому жду с нетерпением первой работы. Удачи!

MegaCheburgen
Автор

краса неземна!!!
наростає інтрига того як він функціонує!!!

kvorubin
Автор

DRGM & DRP

Акронім DRGM з або без пунктуації означає Deutsches Reichsgebrauchsmuster, а це означає, що дизайн або функція статті був офіційно зареєстрований всередині всіх держав Німеччини і не тільки локально зареєстрований як це мало місце до введення централізованої реєстрації. Зверніть увагу, що багато людей цитують цю абревіатуру як замінюючий Deutsches Reich Gebrauchsmuster, що граматично неправильно, а також ommits буква "s" після того, як Рейху. Це призводить до зміщення ваги вимові на «Deutsches Reich» поодинці, але це скорочення не має нічого спільного з Третім Рейхом, як багато продавців хочуть мати на увазі так, щоб привернути увагу деяких "колекціонерів".

реєстрація DRGM була введена в 1891 р, і якщо ви зустрічаєтеся елементи, які ви повинні мати на увазі, що навіть під час окупації союзників аж до 1949 року, реєстраційні процедури залишилися недоторканими і до сих пір використовуються реєстраційні документи DRGM, які, звичайно, пояснює, чому марки DRGM можна знайти на продукти насправді не виробляються аж до 1952 року, як сама реєстрація була дійсна протягом трьох років. Починаючи з кінця жовтня 1952 року всі реєстрації були виразно відзначені 'Deutsches Bundesgebrauchsmuster' (DBGM) або просто з 'Gebrauchsmuster' або 'Gebrauchsmusterschutz', дивіться нижче.

Як уже зазначалося, реєстрація DRGM запропонував базовий захист авторських прав на протязі трьох років і включав в себе право вказувати статус елемента шляхом маркування зареєстрованих пунктів з абревіатурою DRGM. Він був залишений власником реєстрації, щоб включити реєстраційний номер в якості DRGM маркування поодинці був елемент з правового характеру. Фактичний результат такої реєстрації (форма захисту) був названий Gebrauchsmusterschutz.

DRGM зареєстрованих продуктів були захищені або для їх шляху передбачуваного використання або конструкції тільки і це не включає патентного захисту. Патентні права були забезпечені шляхом застосування для Deutsches Reichspatent (DRP), так що навіть якщо багато людей використовують термін «DRGM-патентний 'це фактично невірно. Причина цього плутанина в тому, що реєстрація DRGM в розмовній мові був також відомий як "Kleines Reichspatent", який буквально означає "невеликий Імператорської патент", але насправді був задуманий як «бідних людей патент 'і посміювалися той факт, що багато виробників не могли дозволити собі гонорари, необхідні для реєстрації повного патенту. Слід брати до підрахунку, що патент Німеччини реєстраційні збори (як це було відкрито критикують протягом 1906 року), де два з половиною рази вище, ніж в Англії - і 36 (!!!) разів вище, ніж в США.

ЯрославСагайдак-яь
Автор

D.R.P. -Deutsches Reich Patent. D.R.G.M - Deutsches ReichsGebrauchsMuster

mrGOTSKA
Автор

Ждёмс кинчики с зубонарезкой!Всё гуд
!

sanyachugay
Автор

D.R.G.M.- абревиатура Германского бюро регистрации и патентования Вот немного _- большинство предметов экипировки военнослужащих германской армии, производились частными фирмами-изготовителями. Все изготовители кодировались по двум системам - по номеру фирмы в государственном реестре производителей D.R.G.M. или номеру фирмы в реестре уполномоченных производителей партийной и государственной символики RZM (ReichsZeugMeisterei). - может присутствовать логотип производителя согласно государственной системе регистрации и патентования производителей символики D.R.G.M. (введенной в 1936 году и отмененной почти сразу после начала войны в 1939 году). К примеру, клеймо "AEM.A 41": здесь "АЕМ" - является логотипом фирмы, а "А 41" - кодом производителя. Другой вариант клейма - "D.R.G.M. H.R.E.43 D.R.P. angm 19": в этом случае указывается система регистрации - "D.R.G.M.", заказ и год изготовления - "H.R.E.43", логотип фирмы и код производителя - "D.R.P. angm 19". информация с сайта Reibert


D.R.P. дойчланд рейх патент
Deutsches Reichs Patent 

Deutsches Reichs Gebrauchs Muster
D.R.G.M. - сокращение от "Deutsches Reichs-Gebrauchs-Muster", т.е. "Образец, установленный в Германском Рейхе",  
(Германский Государственный образец)
логотип государственной системы регистрации и патентования производителей.


RZM
Reichszeugmeisterei der NSDAP (произносится рейхсцойгмастерай) (Имперское контрольное ведомство НСДАП), или сокращённо RZM (рус. эр-це-эм), — первый и в дальнейшем высший координационно-контрольный орган с местонахождением центрального аппарата в г. Мюнхене, существовавший с 1934 по 1945 гг. в нацистской Германии, задачей которого было осуществлять контроль за качеством поставляемых материалов и изготовлением форменной одежды и снаряжения, а также снабжением и продажей этих изделий структурным подразделениям и организациям НСДАП.

В 1945 году после поражения нацистской Германии во Второй мировой войне ведомство, как и все учреждения НСДАП, было ликвидировано.


АлександрЛожкин-йг
Автор

Під рукоятку можна положити упорний підшипник, буде дуже легко відкручуватись і добре зажиматись.

WOTKyzmich
Автор

Привіт!
Можливо вже хтось і пропонував (все не перечитував) але рекомендую в совочок до сітки покласти 2-3 магніти.
З повагою Остап.

ostap
Автор

От що цікаво, 42-й рік. Німеччина веде "переможну" війну. Патріотизм зашкаливает. А на станку не вигравірувано ні одної свастики.

alexandersakh
Автор

Ребята давайте попросим нашого Дядька Максима чтобы первую шестерню с автогрвфом или клеймом зделать розыгрышь среди подпищиков.Уже и жалко когда станок заработает сколько сопереживаний, через год лучше в музей радоать глаз.

Pegas