report24.gr ΑΕ Σπάρτης Αστερας Τριπολης 0 - 3

preview_player
Показать описание
Σε ένα δυνατό φιλικό προχώρησε σήμερα Τρίτη η ομάδα της ΑΕ Σπάρτης. Οι παίκτες υπό την καθοδήγηση του Γιώργου Ρασσιά καθώς η συνεργασία με τον Κώστα Γραμματικάκη λύθηκε απρόσμενα, στάθηκαν αρκετά καλά απέναντι σε έναν πολύ δυνατό αντίπαλο.
Οι Αρκάδες ανώτεροι πέτυχαν 2 γκολ στο πρώτο ημίχρονο ενώ οι παίχτες της ΑΕ Σπάρτης κυνήγησαν αρκετά την μπάλα έχοντας και ένα δοκάρι.

Στο δεύτερο ημίχρονο έγιναν πολλές αλλαγές και ο Αστέρας πέτυχε ακόμα ένα γκολ κλείνοντας το τελικό σκορ στο 3-0.

Στο ημίχρονο ο πρόεδρος της Σπάρτης Δημήτρης Νικόλαρος έδωσε τιμητική πλακέτα στους πρόεδρος του Αστέρα Μπάκο και Καιμανάκη παραλαμβάνοντας ο κ. Μποροβήλος για την προσφορά τους στο ποδόσφαιρο.

Η Κάμερα του report24 ήταν εκεί καταγράφοντας τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.