Záhada zániku Marsu | Dokumentární film

preview_player
Показать описание
❓ Napadlo vás někdy, že planety Země a Mars mají mnoho společného

❓ Víte o tom, že tyto planety mají stejnou životní dráhu

Existují nezvratné důkazy o paleontologických nálezech života na Marsu na základě vědeckých studií o jeho zániku, o kterých nemáte ani ponětí!

❗ Toto video vyvrací všechny vědecké teorie o Marsu

Máme vzácnou příležitost studovat příklad zániku jiné planety v důsledku hydraulického rázu dříve, než se to může stát naší planetě.

🌍 Máme tedy jedinečnou příležitost zabránit zániku Země!
Úplné vědecké zdůvodnění šokujících faktů o Marsu najdete na mezinárodním fóru „Globální krize. Východisko existuje“ ve 150 jazycích:

💠 Oficiální zdroj mezinárodního projektu „Tvořivá společnost“:

▶️ Připojit se k týmu dobrovolníků projektu

#TvorivaSpolecnost #GlobalniKrize #ZanikMarsu #sjednocení
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Já mám tyhle ruský dokumenty rád. Oni mě vždycky přimějí přemýšlet. Na druhou stranu vždycky přemýšlím jak moc je na tom všem pravdy.

lukaspanek
Автор

fajnovo som sa bál, že budem platiť hypotéku celý život

matej-tiph
Автор

Perfektní, dobře vysvětleno a všechno dává smysl a zapadá, proč by Nasa jinak chtěli na Mars poslat další průzkumné mise již z posádkou. Je třeba věci vnímat širším způsobem.
Buďme vděčni za každý den, a važme si toho🙋‍♂️

radeksmid
Автор

Ďakujem za vynikajúce a velmi zaújmavé video!

jozefnovak
Автор

Nemusím být vědec na to abych věděl že železo bez kyslíku a vlhkosti korodovat (oxidovat) rozhodně nebude :) a vzhledem vzdálenosti Marsu od Slunce by byla teplota několika nasobna jak u nás

chorchejuan
Автор

Perfektní video, skvělý srozumitelný dokument. Informace jsou sice děsivé, ale naprosto zásadní pro pochopení celého obrazu. Je třeba se vzchopit a společně vybudovat Tvořivý formát společnosti a jednotné vědecké centrum. Děkuji moc všem dobrovolníkům Tvořivé společnosti. Ať se nám to všem podaří ❤❤❤

KristynaBlumova
Автор

taky mám ten pocit že se to neodehráva v miliardach let ale v tisícich maximálne jen to zvetšuji at tovypadá že nebylo nedávno ...

DooMIInIIiik
Автор

Mimochodem, kde jste vzali, že všichni vědci světa jsou v NASA? Myslím, že se potřebujete hodně vzdělávat v tom, jak věda funguje ;)

NOT_NativeEN_Speaker
Автор

Video bylo velice zajímavé, věřím, že je pravdivé, avšak si bohužel myslím, že lidé nebudou schopni tuto situaci odvrátit. Podívejte se třeba na Vládu. Je 100%ní, že nám něco tají, ale má to jednoduchou odpověď, je to panika a strach. Jestliže vláda odhalí pár svých tajemství a to věřím, že tak neučiní pro svůj prospěch, lidé budou muset čelit plno následkům.

HaQo
Автор

Hm.
I kdyby to byla pravda, což je krajně nepravděpodobné, tak se tento cyklus za dobu existence Země odehrál 375000x. Proč by zrovna tento jeden měl být jiný?

petr
Автор

Venuša má omnoho hustejšiu atmosféru ako Zem, či dokonca Mars a teda aspekt vplyvu slnečného vetra je tam mizivý. Neobstojí percentuálne porovnanie obsahu CO2 ak objem je diametrálne iný a keď na Venuši je v atmosfére aj kyselina sírová. A regolit nazvať pôdou je fakt úplne vedecké :). A názor vydávať za dôkaz je tiež za čiarou. Nejaké fotky nemôžu predsa slúžiť za dôkaz, aj keď sú neviem ako podobné fotkám zo Zeme.

alojzbogric
Автор

Video jsem vydržel sledovat dvacet minut. Když se přenesu pře chybnou terminologii, například když se o marsovském regolitu mluví jako o "půdě", tak tento "vědecký" rozbor zcela opomíjí jednu naprosto zásadní skutečnost. Mars totiž nemá, na rozdíl od Země, globální magnetické pole. V současnosti tam jsou pouze místní lokální magnetická pole, která se proměňují, což je nyní ve stádiu zkoumání. Takže se dnes předpokládá (a zatím je to skutečně jen předpoklad), že Mars kdysi měl své magnetické pole, o které později přišel. Tím se stalo, že nybyl chráněn proti slunečnímu větru. Ten postupně odfouknul atmosféru i s vodními parami a vlivem prudkého ochlazování zůstalo poměrně hodně zmrzlé vody ukryto pod marsovským regolitem.
Je to na delší přednášku, ale faktem je, že toto video, i když si s tím někdo nepochybně dal práci, je založeno na chybných údajích.

mioned
Автор

Tak jo jsme v minutě 3:36 a zamyslíme se proč meteorit nezačne rezivět ... hmm třeba proto, že v atmosféře není vlhkost Protože při teplotě -10 až -90 stupňů by jakákoliv vzdušná vlhkost zmrzla a ležela by na zemi v podobě jinovatky a nebyla by atmosféře. Zvlášť když je tahle atmosféra na vodu tak skoupá.
Takže problém vyřešen a meteorit tam mohl klidně spadnout před 3, 5 miliony let. Ještě něco není jasné?

grovik
Автор

Super video z konference, které ve zkratce umí lidem vysvětlit události dávno minulé a pochopit, co se dnes děje s naši planetou a jejími vyhlídkami na budoucnost, když nic jako lidstvo neuděláme ❤

milanvik
Автор

Nejzajímavější dokument o Marsu jaký jsem kdy viděl. Sice o biologii a geologii vím kulový, ale všechno mi to tak nějak dává smysl.. fakt zajímavý kouknu na to ještě dvakrát aspoň abych se chytl 😊

AkiRa-rwki
Автор

Nejděsivější na tom videu je ta ženská - je živá, nebo to je robot? :D :D :D
BTW nejvíc mě pobavila ta animace jak jádro Marsu uskočilo do boku a zastavilo se ... OMG!

tomasfan
Автор

Teorijí o zániku Marsu a jeho magnetického pole je více, jadna z nich je i o dopadu obřího tělesa, asteroidu, nebo komety, který roztavil jádro planety. Možná lepší odpovědi se najdou, až geologii Marsu bodou zkoumat přímo lidé na planetě, pokud se zadaří. Jinak život na Marsu mohl vzniknout daleko dříve než na Zemi, jedna z důvodu, že je menší, tím i dříve schladnul povrch a za druhé, vznik života na Zemi nejspíš oddálila i srážka s planetou Theia, i když díky tomu se ale zase Země zvětšila a vznikl Měsíc, který planetě zpomaluje rotaci a přináší přílivy.

viktormaticka
Автор

No ty kráso! Prosím o číslo účtu, abych si mohl založit trvalou platbu a pravidelně přispívat na tvořivou společnost. Jako něco na tom bude, ale takové Sci-fi …to už je moc🐒🧌🧟

Handm
Автор

Je to přínosné, názorné, bez zbytečných emocí a senzacechtivosti. Děkuji! ❤👍
Už pouze závěrečné věty nám víc než dobře přiblíží duši a mysl ruského člověka. "Tedy spojme se jako lidstvo", a ne jako pouze pár nikým nezvolených elit na úkor zbylého lidstva dle více jak pětisetletých představ právě těchto "elit" západu, které jsou lidstvu fakticky nebezpečné a nepřátelské!

jabi
Автор

Severní polokoule nevykazuje krátery pravděpodobně proto, že povrch byl zarovnán tektonickou činností. Která byla dominantní právě na severní části. O tom, že je planeta již velmi dlouhé období suchá, svědčí i nálezy značného množství olivínu. Olivín je totiž za přítomnosti vody nestabilní a přechází v jiné typy minerálů, například i hematitu. Kromě hematitu, jemuž povrch Marsu vděčí za svou načervenalou barvu, ostatní typy minerálů, svědčící o rozkladu olivínu působením vody, nebyly nalezeny. V oblasti Nili Fossae byla na ploše asi 30 000 km2 nalezena vrstva bohatá na olivín. Stáří této oblasti povrchu se odhaduje na více než 3 mld. let.

Mafis