IV Konwencja Muzyki Polskiej | Czy z jazzu można się utrzymać?

preview_player
Показать описание
Polska to światowy ewenement, jeżeli chodzi o liczbę festiwali muzyki improwizowanej i wydziałów jazzowych na uczelniach muzycznych. Nie brakuje nam miejsc koncertowych, dziennikarzy zainteresowanych tym gatunkiem ani grających go muzyków.
Jak zatem powinni działać twórcy i wykonawcy jazzu, aby utrzymać się na rynku? Czy sam talent i muzyka się obronią? O strategii autopromocji, budowaniu jazzowej marki oraz artystycznej selekcji naturalnej rozmawiają:

Tomasz Handzlik
Asia Pieczykolan
Wojciech Siwek
Katarzyna Werner

Moderator:
Jerzy Szczerbakow

Panel zrealizowany podczas IV Konwencji Muzyki Polskiej 5 listopada 2020 roku.

Więcej:
---
Konwencja Muzyki Polskiej to cykliczne wydarzenie odbywające się z inicjatywy Instytutu Muzyki i Tańca – spotkania artystów, czyli praktyków, ale także obserwatorów (dziennikarzy) oraz animatorów życia muzycznego w naszym kraju, specjalistów w swoich dziedzinach. Przez kilka dni, podczas tematycznych sesji, diagnozują oni problemy i sukcesy szeroko rozumianej polskiej muzyki. IV Konwencja Muzyki Polskiej odbyła się w dniach 5-7 listopada 2020 roku.

Organizatorem Konwencji Muzyki Polskiej jest Instytut Muzyki i Tańca. Wydarzenie jest finansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

#nimitpolska #konwencjamuzykipolskiej
Рекомендации по теме