Polecane Środki Ochrony Roślin | Oprysk na Mączniaka, Zarazę ziemniaka, Mszyce, Rdzę gruszy i inne

preview_player
Показать описание
Pamiętajcie! Środki ochrony roślin używajcie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, zgodnie z ich przeznaczeniem a oprysk wykonujcie wcześnie rano lub wieczorem, po oblocie pszczół.

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Ocena 10/10 świetnie opowiada pan i doradza co jest dobre sub jest już pare lat pozdrawiam

grhuta
Автор

Super będe napewno urzuwać tych środków dziękuję za pokazanie

palma
Автор

podoba mi sie ze ni jestes zalezny od marki i to sie ceni prosze pana!

wojteko
Автор

Nawiązałeś współpracę, uczciwy układ z firmą Sumin i moim zdaniem też to dobrze o niej świadczy. Nic nie narzuca, masz swobodę i polecasz produkty innych firm. A filmik przydatny 😁

roossalie
Автор

Super filmik. Wszystko w jednym miejscu i nie trzeba szukac po necie :)

joannabazejczyk
Автор

Trzeba robić oprysk z głową to podstawa. I czytać etykiety też. Ja staram się jakimiś naturalnymi środkami pryskać jeśli zachodzi potrzeba a jeśli nie działa dopiero siagam po cięższe działa. Świetnie, że ta firma pozwala na za reklamowanie jej zgodnie z Twoimi zasadami. Z chęcią przejrzę ofertę produktów.

Ela-bwkp
Автор

Super filmik 🙂 zawsze warto wiedzieć więcej niż mniej więc taki filmik się przyda 🙂

basiarabenda
Автор

Preparaty z firmy Sumin super się u mnie sprawdzają. Super, że nawiązał Pan taką miłą współpracę :) ! Pozdrawiam !

TheLondonTeaaa
Автор

Super filmik👍. Same konkrety 😀. Pozdrawiam

anitamulinek
Автор

Witam. Ja kiedyś byłem wrogie oprysków chemicznych. Ale zmieniłem zdanie. Wyciagi z pokrzywy czy wrotycza lub skrzypu polnego nie dawały radę z chorobami. Teraz chemie stosuję tylko w czasie gdy drzewa i krzewy są w stanie bez liść i do mometu zawiazania się owoców. I tak na śliwę po przekwitnieciu mospilan i czeresni itp. Jak owoce wzrastają stosuję naturalne opryski co 7 dni. Nowe opryzki z twojego filmu pomoga przy lepszej ochronie. Bo zmiana środków powoduje, że choroby nie uodporniają się. Oprysk drzewa 2 lub 4 krotnie chemią w określonym czsie jest bezpieczne. A wiadomo, że na plantacjch stosuje się o wiele razy częściej, a wręcz non stop. U mnie sliwa, czereśnia przekwiaja czas na oprysk aby owoce był bez mięska. Tylko pogoda kaprysi na Kujawach. Pozdrawiam.

januszmaczkiewicz
Автор

Cieszę sie ze podal Pan również preparaty ekologiczne bo nie każdy używa środki chemiczne DZIĘKUJĘ pomorzanka

barbaranowak
Автор

Jeśli reklamujesz daną firmę to nie mów o innej tylko sugeruj że są jeszcze inne środki . Po za tym jest super . Pozdrawiam Jerzy .

jerzypolinski
Автор

twoje reklamy są przyjemne :) nie są długie

CiekawaNazwa
Автор

I powiedzenie jakie są dobre i jakie polecasz

palma
Автор

Myślę że ocena i polecenie po miesiącu stosowania to trochę krótki okres. Fajnie że przedstawiłeś wszystkie produkty. Trochę mało szczegółów i troszkę haotycznie. Może w trakcie sezonu jeśli wystąpią choroby lub szkodniki, to ciekawie by było gdybyś skupił uwagę na jednym produkcie który zastosujesz, opowiedział o jego zaletach, dlaczego go stosujesz, jak go zastosować by efekt był jak najlepszy, a pod koniec sezonu ocena czy dany produkt poradził sobie z problemem.
Ten film traktuje jako przedstawienie oferty tej firmy. Taka szybka prezentacja 😉
Na pewno będę z uwagą śledzić Twoje filmy bo jestem ciekawa tych produktów, czy są warte tego by je kupić 😁
P. S. Przepraszam że piszę na TY, mam nadzieję że będzie mi to wybaczone 😁😁 Pozdrawiam serdecznie 😉

annakozlik
Автор

Ja jestem zdania, że w 21w grzechem jest niekorzystanie z osiągnięć nauki. Byle z głową 👍

kasiak.
Автор

Super - ja korzystam z mospilanu na ćmę bukszpanową :D

aniasmolar
Автор

Tak właśnie powinien każdy podchodzić do swojej pracy - uczciwie. Myślę, że większość z oglądających ma do Ciebie bardzo duże zaufanie, właśnie przez szczerość.

aga
Автор

Fajny odcinek sam chętnie skorzystam z ich preparatów na chorobę ziemniaczaną pomidorów bo z tego co widać po tych deszczach to może w tym roku być poważny problem...

SSS-vpxs
Автор

Warto pokazać w trakcie sezonu jak stosujesz poszczególne środki, z dokładnym wyjaśnieniem: dlaczego stosujesz taki a nie inny, jaką dawkę, aplikacja, efekty po 24-48h. Raz że udowodnisz jakość produktu, dwa przekazujesz wiedzę, trzy lokowanie produktu nie jest nudne ;)

praktyczny_ogrodnik