Як зекономити електроенергію на бойлері?

preview_player
Показать описание
В цьому відео я перевіряю, чи можна зекономити електроенергію на бойлері, якшо налаштувати його роботу по таймеру.
На підтримку температури води витрачається менше електроенергії, ніж на нагрів холодної води, тому питання спірне.

Вітання!
На нашому каналі Ви побачите огляди та тести різних товарів.
У нас немає нудних та неінформативних розпаковок.
Ми не зосереджені лише на Китаї, тому в оглядах будуть речі від вітчизняних виробників.
Ми намагатимемося робити відео не лише цікавими, а й корисними.
Якщо у Вас виникають питання щодо переглянутих товарів, не соромтеся – пишіть коментарі і ми постараємося відповісти на них.

Відео виходитимуть регулярно, так що підписуйтесь! Можливо, наступне відео буде цікавим саме Вам!
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

В цьому відео я перевіряю, чи можна зекономити електроенергію на бойлері, якшо налаштувати його роботу по таймеру.
На підтримку температури води витрачається менше електроенергії, ніж на нагрів холодної води, тому питання спірне.

prilavok
Автор

З двозонним лічильником і включенням бойлера уночі економія дуже гарна. Перевірено!

ПтичкаПевчая-лн
Автор

В першу чергу потрібно аибирати бойлер не за сухий тєн, магнієвий анод, чи "який він гарний" - вибирати потрібно по товщині та якості ізоляції! Бо нагріти можна любим тоном, а от зберегти являється найбільшою проблемою

i.m.s.s.i.m.
Автор

Енергія, яка споживається з електромережі бойлером, складається з енергії підігріву води та енергії теплових втрат через недосконалість теплоізоляції бойлера, яка, в свою чергу, пропорційна різниці температур у приміщенні та води у бойлері.
Таким чином економія (або "економія") можлива лише за рахунок зменшення споживання нагрітої води (її кількості, спожитої з крана, або її "якості", тобто середньої температури зберігання у бойлері).
Усе решта- віра в дива через недостатню освіту.
Вимкніть бойлер не на кілька годин, а на цілий місяць, і економія на бойлері сягне 100%.

YevKli.D
Автор

спасибо за труд - лаконично и информативно !

serhiidoorg
Автор

Гарний ролик! Двозонний лічильник і самій дешевий цифровий таймер (вдвічи дорожчий за механічний) вмикає бойлер вночи на нічний тариф - зранку вимикається. 80 літрів вистачає на цілий день на три людини. Користуюсь вже кілька років.

fromkyiv
Автор

Яка економія до чого вона тут, хто вам сказав що якщо короткочасно вимикати і вмикати то обов'язково буде економія, в самому оптимальному режимі ви просто не догріваете воду до заданої температури, зменшення температури нагрівання нічого не економить, задача часового реле вмикати потужний прилад у час з мінімальним тарифом на максимальну температуру води

онсамый-св
Автор

Експеримент некоректний.
Ви користуєтесь водою. Витрати води щодня різні.
Тестувати потрібно тоді, коли бойлер не використовується. Залишаєте на тиждень ввімкнений, чи залишаєте на тиждень з таймером. Але час роботи по таймеру має бути такий, що б вода гарантовано нагрілась і він відключив тен.
І ще я б не радив між розеткою і бойлером ставити якісь прилади. Бо поставив я якось розумну розетку, з великим запасом (бойлер в мене завжди споживає менше 1.5кВт). Але при відключеннях світла вона почала тріщати і запахло паленим. Добре, що я був вдома, вчасно помітив і виключив. Бо я геть не певен, що ці китайські девайси з негорючого пластику і взагалі безпечні.

d.dmytro_ua
Автор

В мене є бойлер. Економлю на електроенергії не включаючи бойлер.
Схема робоча.

alekseygoi
Автор

Яка місткість бойлера? Яка пора року? Яка кількість спожитої води на добу? Такий собі експеримент.
В мене бойлер не кип'ятить воду (термостат стоїть на трохи більш ніж половину можливого нагріву... оптимальна температура з точок зору безпеки та комфорту), упродовж дня використання гарячої води різне, проте якщо навіть воно мінімальне, якщо вимкнути бойлер, вода вже за декілька годин буде не достатньо теплою. Коротше рішення рівняння "вигідно-не вигідно" залежить від ряду індивідуальних особливостей. Щоб експеримент мав сенс, потрібно враховувати усі можливі змінні.

alexbrutal
Автор

Бредовый эксперимент, сэкономить так можно только если в квартире специальный счётчик и работает ночной тариф.

koalaodessa
Автор

Фігня це все! В цьому є багато факторів! На скільки відсотків нагріву налаштований регулятор температури бойлера. Яка температура, Яка на даний час, пору року, температура холодної води . Відповідно для нагріву потрібно часу.
Часте вмикання, вимикання бойлера, буде погано впливати на саме реле увімкнення бойлера.
Щоб зекономити таким чином сотню гривень на місяць, можна в результаті попасти в заміну реле температури, термопару, або того і гірше перегрів води і в результаті менший термін експлуатації самого бака бойлера.
Так що тут, як сказати.
Говорю вам з позиції людини, яка недавно підключила прилад, задавала на ньому ціну у гривнях, і вимірював скільки бойлер бере на місяць коштів.

torent
Автор

Краще використовувати розумну wifi розетку, тому що вона дозволяэ більш гнучкіше налаштовувати розклад роботи приладів.

naumira
Автор

И ещё совет, таймер покупайте только электронный.Если выключают свет часто, то в нем настройки сохраняются(причём там на каждый день можно отдельный режим ставить).Если механический таймер и выключили свет, то Вам прийдется настраивать время заново, неудобно вообщем.

alexjoe_
Автор

2 тарифний лічильник, обхожусь без таймера - вручну вечером після 23:00 вкл бойлер, вранці перед 07:00 вимикаю, економія не тільки на е/е, а й на таймері)

Perugeliy
Автор

Брєдятіна чистої водиці! Елктробойлер і економія - речі не сумістні взагалі.

aquaengineering
Автор

Для цього таймера потрібно стабільна єлектромережа, бо якщо світло вимикають хочь іноді, задовбишся його підводити.
По друге, це в вас економія коли взагалі ніхто горячою водою не користується, просто черговий підігрів? А інакше цей єксперімент не репрезентативен, треба хоча б по місяцю заміряти в кожному режимі.
В цілому ідея має право бути, але потрібно більш точне обгрунтування. Ви молодець що заморочіліся таким

andriim
Автор

Супер 👍 Умене валявся такий таймер і я незнав як ним користуватись 😄 Тепер знаю Супер 👍

ckq
Автор

Тут радять двозонний лічильник, встановлення + лічильник зараз коштує 3600. З моїм споживанням окупиться мінімум через 2роки) я не певен, що стільки проживу

antonosipov
Автор

Головне, щоб удень вода не закінчилася гаряча. На з'ємній квартирі такий таймер і був налаштований приблизно так само. Бойлер 100л був налаштований максимум. До вечора вода була вже прохолодна, а зранку кип'яток. Після місяця користування прибрав цей таймер та виставив еко режим. Так стабільніше. Економії в квт не помітив. Приблизно те саме.

yurakln