ДИНАМО – РЕЙНДЖЕРС. Короткий огляд матчу. ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

preview_player
Показать описание
Київське Динамо зіграло перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти шотландського Рейнджерс. Команда Шовковського зустрілася з міцним опонентом. Дивіться короткий огляд матчу Ліги чемпіонів Динамо – Рейнджерс на Footballhub.

✅ Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими:

✅ Ми відібрали для вас найцікавіші плейлисти 👇

#FootballHub #ФутболХаб #Динамо #Рейнджерс #ДинамоРейнджерс #Лігачемпіонів
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Favbet – партнер проєкту! Favbet – Гра розкриває тебе!

FootballHubUA
Автор

Класний матч🔥
Бущан сила💪💪 Який м'яч витащив на початку 2-го тайму !!! 😱🙃🔥🔥🔥
Рівний поєдинок, дуже жаль що не втримали перемогу !
Віримо в команду !!! 🇺🇦🔱🙌🙌🙌

СлаваУкраїні-кг
Автор

Капітану Ярмолі дякую за забитий гол ⚽️ ! Бажаю йому продовжувати у забивати у кожній грі. Шкода лише, що перемогу не втримали 😢.

BruceWillisUA
Автор

Люблю стабильность, так и ждал гола на последних минутах.

ЖитьЛегко-иб
Автор

Мені здається цей м'яч аукнеться... А так нічия з рейнджерсом звучить непогано, хто до матчі-відповіді краще підійде, той і пройде далі

max_vad
Автор

Удачі Динамо з Рейнджерсом у Шотландії!

Fanatworld
Автор

Попри пропущений гол в кінці, гра Динамо приємно дивує: комбінації, певний новий стиль, красивий при чому... Думав, що з партизаном мені здалось, але ні, не здалось тепер. Тому, є чому радіти і вірити, що Динамо пройде.

armandwww
Автор

Динамо у свому репертуарі, як завжди на останніх хвилинах пропускають...Скільки тренерів та гравців вже змінилося, а стиль гри один і той самий...

ВадимНечипоренко-фл
Автор

Пропустить на последних минутах в еврокубках – это классика от «Динамо». 😄

devinhodyt
Автор

Печально! могут пройти, только потому что рейнджеры не лучше, а если по делу, то с такой игрой как во втором тайме дальше упл лучше не соваться!

АндрійСоні-ио
Автор

В Шотладії Динамо гайки, після 65 хв команда вже не грає.

ОлександрЗалізняк-шд
Автор

Сашо, на тренировке, раздели команду на две группы и пусть научатся😊 вбрасывать мячи из-за боковой.
На выезде, победить противника, шансов практически нет, но болеть буду и желаю удачи.

ЕвгенийКлючник-зэ
Автор

Мають зібратись і пройти далі.
Не можу сказати, що мені колись подобався Ярмоленко як гравець з переступами на місці, але з часом він став дуже важливим для укрїнського футболу і він справді робить різницю. Респект Ярмолі

jask
Автор

Несмотря на хороший гол от Динамо, в кадрах постоянно мелькал напряженный Бущан, защите нужно взбодриться и более плотно или агрессивно прессинговать. Уже не первый матч видно что дают и подавать, и бить, и что угодно делать. А это все лишь клуб из Шотландии. В ЛЧ еще солидней ребята будут, если повезет пройти дальше.

alexajax
Автор

Заміна Шапаренка на 69 хв.стало зрозуміло, що матч дограється, щоб виграти 1-0. Якби не Бущан, то може і програли б.😢

jasna_myt
Автор

В матч відповідь Динамо має перемогти.Вони завжди вигравали.Удачи

LirikGames-
Автор

На гербі, ,рейнджерів" лев, а в, ,динамівців" буква, ,д". Так вони й грають вже вже кілька десятків років, нічого не змінюючи(

IvanIvan-gk
Автор

Знову на ті самі граблі наступають, знову на останніх хвилинах пропускають.А це ще не ЛЧ і не «Партизан», це серйозніша команда.