Вебінар «Приємно познайомитись. Я – Сучасний Учень!»

preview_player
Показать описание

Черниш Олена. Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості. Керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Автор програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВУЗ: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; член робочої групи при МОН України.
Цільова аудиторія
Педагогічні та адміністративні працівники закладів освіти, психологи, соціальні педагоги, дефектологи, корекційні педагоги.
Мета
Розвивати уявлення про особливості та очікування учня щодо організації освітнього середовища сучасної школи.
Завдання
1.В образній формі продемонструвати ситуацію емоційного стану учня.
2.Розглянути очікування та потреби сучасного учня щодо організації ефективного комфортного середовища в школі.
3.Означити коло питань для вчителів по удосконаленню педагогічних підходів в роботі з учнівською молоддю різних вікових категорій.
Опис
1. За допомогою яскравих образів покажемо стресове навантаження на особистість учня.
2. Продемонструємо основні ризики вдома та в школі для збереження психологічного стану учня.
3. Означимо рівень емоційного виснаження сучасного учня.
4. Від першої особи покажемо потреби та очікування учнів на кожному етапі шкільного життя.
5. В опосередкованій формі окреслимо коло питань для покращення освітнього середовища в цілому та мікроклімату в класному колективі.
6. Матеріали вебінару спонукають педагогічних працівників закладів освіти до пошуку ефективних стратегій організації навчально-виховного процесу.
Інформація про вебінар
Кожен з нас, обираючи педагогічну професійну ниву, прагне зробити цей світ кращим.
У вчителя є величезна потреба віддавати свій досвід – життєвий, професійний, особистісний кожному учневі, з яким ми зустрічаємося в школі.
Вчитель завжди орієнтований на те, що його праця матиме найкращий результат – кожен урок, кожна зустріч з Учнем зробить його багатшим і подарує цінні знання, моральні якості, життєві цінності. В цьому ми з Вами бачимо свій сенс.
Пропонуємо подивитися на шкільне життя очима учнів.
Сьогоднішня зустріч складається з двох етапів.
В першій частині вебінару ми вирішили показати, що викликає біль у наших дітей, засмучує їх, травмує і призводить до втрати інтересів та емоційного виснаження.
В другій частині, вислухавши Учня, ми зрозуміємо його бажання, очікування, прагнення та інтереси. Учень нам підкаже, які педагогічні підходи для нього є бажаними та ефективними.
Очікувані результати
1.Знайомство зі стресогенами, які дезорієнтують учня та призводять до втрати інтересу до навчання.
2. Усвідомлення потреб та очікувань учнів щодо створення комфортного, безпечного середовища для їхнього гармонійного розвитку.
3. Розуміння механізмів ефективної взаємодії з учнівським середовищем.
4. Активізація прагнення знаходити нові підходи в роботі з учнівською громадою.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Доброго дня, пані Олено! Мені приємно познайомитися з Вами. Я вдячна за цікаві та необхідні знання з психології. Ми акцентуємо сьогодні увагу на вчителя, щоб він був сучасним. А необхідно починати з проблеми, яку Ви підняли. Дякую Вам!

НаталіяМатяж-ът
Автор

Дякую! Обов'язково використаю у своїй роботі.

ОльгаФедотова-пф
Автор

Цікаво, проникливо, розсудливо. Ви добра людина.

limbo
join shbcf.ru