ile kosztują kursy maturalne?

preview_player
Показать описание
Jak chcesz wesprzeć to tutaj streamuje i możesz zostawić Twitch Prime za darmo:

Tu mnie znajdziecie

Mój sprzęt:
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Jeśli zdajesz maturę podstawową- nie kupuj żadnego kursu. Jest tego tyle tak najebane w Internecie, że Jedyne jak ci zabraknie zadań to repetytorium ale są też strony w Internecie z zadaniami.
Zdając maturę rozszerzona 2 lata temu kupiłem w październiku kurs ZPQR (od tego Rafała) ale to wtedy była dopiero co rozwijająca się firma, a sam kurs kosztował mnie 700 zł bodajże i fakt, że bardzo mi to pomogło. Ale no podwojenie ceny za takie coś to lekka przesada

AlphaBet
Автор

Jestem po dwóch fakultetach, na których matematyka była istotnym przedmiotem. Nie miałem matmy na maturze, potem na studiach było ciężko. Ponadto to co starsi koledzy mieli w zakresie LO na starej maturze, dla mnie było całkiem nowe. A były to podstawy do pracy inzynierskiej. Dałem parę groszy na korepetycje, było to wtedy ok 40 Ziko za godzinę. Strzelam, że w sunie przez te kilka lat nauki mogłem wydać 800 zł. Myślę, że były to dobrze wydane pieniądze, ale był to dobry pedagog, z pasją i matematyk z wykształcenia i pasji.

Lubię Cię oglądać jako resume, powrót do podstaw, których nie używam. Jakbym miał dzieciakowi swojemu kupić kurs, to u Ciebie. Mi by nie było szkoda 500 Ziko za Twój kurs. Ufam Twojej marce.

borboro
Автор

no kursy i tak nie mają złej ceny w porównaniu do brania korepetycji

zakkonnik
Автор

To jakby się tak nauczyć do matury solidnie tak że można uczyć innych no to biznes

Pawlo
Автор

Nwm kto sie daje nabrać na tą przecenę 800zł z 2000zł XDDD

Bartek-mook
Автор

Aj tam te kursy
Ja u lewusa się uczyłem z próbnych było po 80% a na samym egzaminie się wylałem jak brąz jakiś i 37% tylko xD
A teraz na studiach elegancko całeczki i inne popierdółki wchodzą 😂

Navaroo
Автор

twój kurs ma z 10h i kosztuje 400 zł to jest dopiero scam większy niż maturalni

Hykkkkkkkmmmmm
Автор

Ty sie nie smieales jeszcze nie dawno na coachingach maturalnych ze laska kupila kurs za 5 pak?

NOF
Автор

Polecam kupić u matemaksa za 40 zł miesiąc około przysiąść te 30 dni i zrobić bezproblemowo wynik w okolicach 80% i nie dawać się robić w przysłowiowego chuja.

asgsucha
Автор

Ci ludzie myślą że dzieci w liceum pracują na pełen etat czy co xD

hfelix
Автор

ciekawe kto to kupuje kiedy większość kursów jest za darmo xd

Kaznodzieja
Автор

Ten za 1500 to chyba sam ciebie uczy jak pigulka w matrixie za takie pieniądze

norwukowskyy
Автор

Szalone liczby ma kurs za 30zl na miesiąc xd

Viilap
visit shbcf.ru