Як вихід РФ із 'зернової угоди' та обстріли українських портів вплинули на аграріїв Чернігівщини

preview_player
Показать описание
"Зараз про пшеницю мовчать", — так ситуацію зі збутом зерна коментує керівник фермерського господарства з Чернігівщини Олександр Вертебний. Підприємство зараз збирає озиму пшеницю. До широкої війни тонну фуражної пшениці здавали за вісім тисяч гривень, цього сезону їм пропонували п'ять. Однак, після виходу РФ із "зернової угоди" та обстрілів українських портів, трейдери мовчать. Як триває збір врожаю на Чернігівщині, та які проблеми спричинила повномасштабна війна й згортання "зернової угоди" для чернігівських аграріїв — дивіться далі.

Підпишіться та натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про нові відео та трансляції.

___

#агрохолдинг #зерно #війна
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Паралельно з виробництвом спирту, можна організувати виготовлення корму для с/г тварин. Оскільки при отриманні етанолу утворюється суміш світло-коричневого кольору — барда або бурда. Вона є цінною на білок, вуглеводи та клітковину, а тому може використовуватися для годівлі корів, свиней та інших тварин.

Arthur-chdx
Автор

Вихід є - це виробництво макаронних виробів, плюсом є те, що в герметичній упаковці продукція має термін придатності до 5 років.

Arthur-chdx
Автор

Вообще руководство обрубило ветки на которых вы и сидели

ОлесяДорохова-щм
Автор

Або виробництво спирту з пшениці - 90% етанолу ми продаємо в країни ЄС. Пшеничний спирт цінується в алкогольній промисловості. Його використовують і в фармакології чи парфумерії. Наприклад, в часи пандемії, коли затребуваність спирту зросла для виробництва дезинфікуючих засобів.

Arthur-chdx