[Вебінар] Освітні труднощі та рівні підтримки дітей з ООП

preview_player
Показать описание

Додано субтитри

Сьогодні йде пошук способів зробити навчання в інклюзивному класі диференційованим, таким, що задовольняє індивідуальні потреби кожного окремого учня. Проте узагальнення світового досвіду застосування диференційованого навчання в інклюзивному класі, здійснене вітчизняними авторами, свідчить, що наукові пошуки ще досить далекі від практичного їх втілення. Вони потребують докорінної перебудови педагогічного процесу, дуже високої його матеріально-технічної оснащеності і спеціальної ґрунтовної підготовки педагогів.

Дивіться також:

#інклюзія #освітній_процес #Всеосвіта
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

48:28 правильно сказати не "не мають права", а "не будуть мати бажання" працювати на громадських засадах. Хоча, це й так волонтерство. Хто рахував собівартість години спеціаліста, який приїздить в школу?? Звідки ця "захмарна" сума у 87 грн?? Як він має туди добиратися? Автобусом, який їздить у певний час (який не співпадає з розкладом заняття), машиною, яку потрібно заправити ( мені, наприклад, в одне село йде 40 грн на солярку, ще роздрукувати дидактичний матеріал ( хоча б один на заняття), врахуйте ями, час на доїзд, доїзд на здачу актів і зібрання команди... Захворіла дитина-в тебе нема зарплати, запізнилась на 5 хв- вже дитини нема, микаєшся по кабінетах де то заняття провести ( добре що деякі школи мають ресурсні, дехто пускає в свій кабінет і ти спокійно можеш попасти, що він зайнятий під час твого ж заняття! І ти сидиш з дитиною в коридорі, чекаєш..
І на фоні всього того -купа писанини, не дай Боже не запишеш десь своє заняття в журнал! Рахують годину, з яких 20-25 хв лише йде на дитину, решта ота писанина. Та краще б я мала більше змоги з дитиною пропрацювати, погратися, навіть поговорити! З одного боку це дорога для молодих спеціалістів і досвід, за що дякую. З другого боку відбиває бажання взагалі працювати в державній установі і професійне вигоряння настає ой як швидко в таких умовах! Добре що є спеціалісти-волонтери, які в таких умовах будуть максимально старатися для блага дитини (бо дивишся в ті оченята і плюєш вже на ту 87 грн, на то ставлення по школах, що ти як у приймах- і тішишся з маленьких дитячих успіхів, ростеш з ними, живеш, і хоч вже 100 раз обіцяю собі :ну все, з мене вистачить! Але їдеш знову туди, зранку з хвилюванням дзвониш до батьків - чи буде малеча у школі, сидиш вечорами і ламінуєш праскою нову гру і вже в думках, із щасливою посмішкою на лиці, розкладаєш її перед своїм вихованцем😊 Питання - на скільки вистачить терпіння? Коли вже на наступну гру не буде де взяти ні фарби, ні плівки чи коли не буде чим машину заправити?
...Гарно стелите та твердо спати(

speechandlanguagetherapist
Автор

Доброго дня скажіть будь ласка якщо у дитини 4 рівень підтримки,
Чи зможе заклад Загальної середньої освіти надати атестат про закінчення школи ?Бо директорша стверджує що буде видана довідка про те що дитина прослухала курс шкільний а не отримає атестат про закінчення школи .
Чи це дійсно так???

janakozachok