Ефективний захист цибулі від хвороб та шкідників: поєднання агротехнічних заходів та засобів захисту

preview_player
Показать описание
Цього разу наш агроном Юрій Підлужний разом з експертом компанії Сингента Оленою Кукурудзою проводить моніторинг посівів цибулі.

Цибуля дуже хвороблива культура, тому їй вкрай необхідний захист від хвороб та шкідників. Особливо актуальним захист є саме зараз – в період тривалих дощів та високої вологості повітря.

Одним з найпоширеніших та найнебезпечніших хвороб цибулі є несправжня борошниста роса або пероноспороз. Вона може знищити до половину всього урожаю, до того ж до пероноспорозу можуть приєднуватись й інші хвороби.

Для ефективної боротьби з хворобами цибулі необхідно поєднувати агротехнічні заходи з вчасним внесенням засобів захисту. Для захисту цибулі від хвороб рекомендуємо спершу обробити посіви фунгіцидом Ридоміл Голд, а через 14 днів – фунгіцидом Квадріс. Це допоможе позбутись та запобігти таким небезпечним хворобам, як пероноспорозу та альтернаріозу.

Найпоширеніший шкідник цибулі – це трипс, який не лише сам знищує посіви, але й провокує розповсюдження хвороб. Для захисту від нього рекомендуємо інсектицид Енжіо, який має дві діючі речовини – системну та контактну. Його можна застосовувати в баковій суміші разом з Ридоміл Голд.

Ще більше порад та актуальної інформації щодо агротехніки сільськогосподарських культур на наших сторінках в соціальних мережах.
Підписуйтесь, аби нічого не пропустити:

На этот раз наш агроном Юрий Подлужный вместе с экспертом компании Сингента Еленой Кукурузой проводит мониторинг посевов лука.
Лук очень болезненная культура, поэтому ему крайне необходима защита от болезней и вредителей. Особенно актуальной защита является именно сейчас – в период длительных дождей и высокой влажности воздуха.

Одной из самых распространенных и опасных болезней лука является ложная мучнистая роса или пероноспороз. Она может уничтожить до половины всего урожая, к тому же к пероноспорозу могут присоединяться и другие болезни.

Для эффективной борьбы с болезнями лука необходимо сочетать агротехнические мероприятия со своевременным внесением средств защиты. Для защиты лука от болезней рекомендуем сначала обработать посевы фунгицидом Ридомил Голд, а через 14 дней – фунгицидом Квадрис. Это поможет избавиться и предотвратить такие опасные болезни, как пероноспороз и альтернариоз.

Распространенный вредитель лука – это трипс, который не только сам уничтожает посевы, но и провоцирует распространение болезней. Для защиты от него рекомендуем инсектицид Энжио, который имеет два действующих вещества – системное и контактное. Его можно применять в баковой смеси вместе с Ридомил Голд.

Ще больше советов и актуальной информации по агротехнике сельскохозяйственных культур на наших страницах в социальных сетях.
Подписывайтесь, чтобы ничего не пропустить
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дуже дякуємо вам за ваш відео ролик, дуже вчасно і корисною була ваша порада.

ЗинаидаОлексеенко
Автор

Які іи молодці, дуже чекаю наступних ваших коуч- обзорів

НаталиКолоколова-яз
Автор

То через скилькы рокив можна иисты вашу цыбулю?

galynababak
Автор

Добрий день! Хочу спитати, після обробки цибулі від шкідників і хвороб, через який час можна її їсти ?

ЕвгенияВишнивецкая-ыю
Автор

Добрий день.На якій стадії розвитку розпочати профілактику цибулі, брискати Ридоміл Голд?

ІгорСухенко-зо
Автор

А які гербіциди використовували напишіть будь ласка

РоманДжуринский
Автор

А якщо до рідомілу додати пів норми квадрісув бакову суміш?

сергейагарков-вб
Автор

Які критичні фази у цибулі в які потрібно вносити фунгіцид

Yura_Chornobai
Автор

Ці препарати використовувати з прилепачем чи без нього?

ОЛЕКСАНДР-бдэ
Автор

Забули сказати про ПРИЛИПАЧ ГЛЮСТЕН, або СКАБА, або ТРЕНД 90 обовязково треба добавити в бакову суміш, бо інакше буде ефект від обробки поганий.

granit_
Автор

чомусь не сказано за прилипач без него ніяк

npk