KS Pałac Bydgoszcz vs AS Pliński&Wika Puck/Reda (02.04.2023) 1/4 MP Młodziczek - Bydgoszcz

preview_player
Показать описание
Oba zespoły miały już przed tym meczem zagwarantowany udział w 1/2 MP. Pałac pewnie a AS po zwycięskim horrorze w sobotnim meczu z Liderem i drugim już pewnie wygranym z CES Vega. Bydgoszczanki postanowiły kontynuować zwycięską ścieżkę wygrywając kolejny mecz bez straty seta. AS na pewno może ten turniej i awans do kolejnego etapu uznać za Wielki Sukces. Pałac w porównaniu do ubiegłego sezonu pokazał bardziej dojrzałą i efektywną siatkówkę, co widać po wynikach. Powodzenia w 1/2 MP.
MVP meczu wybrano bardzo utalentowaną siatkarkę i serce bydgoskiej drużyny, rozgrywającą Gabi Biesek❤️
Wynik: 2:0(25:16; 25:16)
Jako ciekawostkę dodam, że wszystkie trzy drużyny (Pałac, Joker i Stal) z Kujawsko-Pomorskiego biorące udział w ćwierćfinałach wygrały swoje grupy uzyskując w komplecie awans do półfinałów. Bilans imponujący: 18 punktów, sety 18:1!!