Все про ДИСПОУЗЕР за 6хв. Кухонний подрібнювач харчових відходів Якісний ремонт та дизайн Львів

preview_player
Показать описание
Диспоузер, подрібнювачі харчових відходів, діспоузер, disposer, подрібнювач побутових відходів кухонний або на кухню і як ще тільки його не називають. Кухня це дуже важливе приміщення в квартирі чи будинку і цей побутовий прилад може стати хорошим помічником на ній.Якщо сортування сміття це не ваше, то поставте собі диспоузер (подрібнювач). Він не потребує обслуговування і не забиває каналізацію. У відео я покажу як змонтувати та як працює диспоузер та відповім на самі часті запитання та заперечення.

Уточнення ( у відео я трохи неправильно виразився).
Працює диспоузер по принципу центрифуги і "розбиває" харочові відходи об внутрішні стінки, які схожі на терку. Тому лез в прямому значенні слова всередині нього немає.

З чого почати ремонт в новобудові? Звісно з каналу Будні дизайнера! Також ми виконуємо проекти будинків та дизайн інтер’єру. А щоб зробити ремонт під ключ радимо звертатися за допомогою до дизайнера інтер’єрів, архітектора та відповідних спеціалістів.

Зроблено в Україні. Архітектор та дизайнер інтер’єру Роман Мартинюк Україна, м. Львів! Ремонт та дизайн квартир під ключ Львів та Україна.

Донатити тут:

Додаткові відео по темі:

Якщо вам потрібно розробити та реалізувати сучасний дизайн проект інтер'єру вашої квартири чи будинку, комплексний ремонт квартир під ключ, авторський нагляд, дизайн будинку, офісу, готелю чи ресторану або ж ви просто задумали будувати будинок і ви шукаєте проекти будинків та вас цікавить будівництво житла і ціна будівництва, і вам потрібен дизайнер інтер'єру або архітектор, щоб розробити індивідуальний архітектурний проект або вам просто потрібна консультація, тоді звертайтеся до нас. Ми надаємо послуги архітектора, дизайнера та послуги по дизайну інтер'єру, виконуємо проекти будинків. Рум тур по наших готових проектах ви можете переглянути у мене на ютуб каналі Будні дизайнера (повністю український та україномовний контент).

Відділ дизайну і проектування студії PILLAR +38 098 680 680 7

Підписуйтесь! Будемо раді новим знайомствам!
Ми не просто проектуємо, ми реалізовуємо ваші мрії.

#ремонт #дизайн #дизайнер #дизайнпроект #україна #буднідизайнера #ремонтквартир #лайфхаки #проектбудинку
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

А ви знали, що таке диспоузер? А можливо у вас вже є такий? Як на вашу думку це потрібна річ на кухні?

budni-dyzaynera
Автор

Дякую, за корисний контент українською і за те, що не забуваєте нагадувати про підтримку нашої армії. Процвітання вам та вашому каналу.

nastiasamofalova
Автор

Дуже потрібна інтересна передача, супер!

katerynaklivinskaya
Автор

тут без варіантів - ставити лайк і ставити диспоузер. а коли буде ще й про цей осмос відео?

dmytrogarastovych
Автор

Девайс одне з найкращого шо може бути на кухні для зручності життя.

+
Естетично: не треба день через день викидати органіку носившись з тими пакетами по ліфтам, сходам. Виходиш з ранку з хати з гарним настроем а не пахнущім текучим кульком від кавуна з сельодкою. Пластик сполоснув, сортуеш і спокійно відносиш коли захочеш. Бісить коли бачиш сусідів де очистки і помиї розмазані по пет пляжках.
Eкологічно: Органіка уходить в каналізацію, едине що можливо в малих містах з ЦК, аєрація на очистних з органікою може погано працювать, це треба уточнювати в Водоканалах

-
Дорогі: як для простого девайса з звичайним ел. двигуном середня ціна 300$. Можливо це через "монополію" і американскість. 99% виробів це Bone Crusher + Emerson ( TM InSinkErator). Здаеться мені що европейскі Franke, Teka в середені теж американці. Е ще щось кітайске, але коштують не дешево, тому розбиратися не став. Підвернулось купити контрабандний Teka з якогось сейла за 100$ років 5 назад. в тому році на ОЛХ купив старенький бу WasteKing 3\4HP за 100zl (!)

Поради
Не сверліть стільницю під пневмокнопку, на Алі повно спец радіо кнопок с таймером на 5/10/30 сек.
Раджу пошукати легке бу/нове на eBay/розпродажах в штатах/Европі, тіко беріть 3/4 HP або 1.5 HP, дешеві маленьки на 1/2 НР довго крутять (а це шум і дискомфорт) і з маленькою камерою.

Особливості
меле все: курині, рибні кістки, кавуни, очистки, чайну заварку.
Не варто кидати волокнисті продукти, на кшталт крупні качани капусти, шкурку від банана (але я іноді ризикую попердньо покрамсав ножичком на куски по 1см), вона розбиваеться і залишаються волокна які можуть намататись на кулачки. Лушпиння від цибулі: не бьеться бо не береться кулачками заліплює сітку.
Я не кідаю лушпиння від горіхів, крупні кістки, яєшну шкарлупу.

OleksiiGerasymenko
Автор

Дяка! Цікаво! Планував встановити собі при будівництві будинку, але потім поміркував що мої хозяйки будуть "зловживати" ним і як наслідок прискорять наповнення септику...
Тому вирішив все-таки по "дідовськи" : окрема урна під органіку і потім на компост.

ruslanruslan
Автор

Диспозер це просто супер пупер річ!!!! В мене є на кухні. Просто моя любов

katya_body_love
Автор

Добрый вечер. Очень рада, что есть такой толковый дизайнер, который правдиво рассказывает о нужных и ненужных вещах. Вообще нравится ваш канал. Слава Украине. Очень болеем за вашу страну. Желаем стойкости, воли к победе и победы над врагами.

ullako.
Автор

Диспоузер - крута штука! Дякую за відео

romanbrushko
Автор

маю такий, корисна штука, лише під нього треба відповідну мийку.

ViktorZavadskyi
Автор

У Вашого диспоузера 0.75 кінських сил. Я живу в селі і в мого диспоузера 1 кінська сила. А працює він не від пневматики чи електрики, а від сіна та овесу)

TESLIARNIAHUCHI_ECO
Автор

В старих будинках зі стояками сильно завуженими через різні вікладення все ж таки можуть бути проблеми з подрібнювачем. Перевірено затопленою кухнею в квартирі.

При будівництві будинку закладав подрібнювач в проект і навіть купив його, але ніяк не встановлю. Є питання по механіці роботи. Він не пропускає фракції більші певного розміру? Тобто якщо зливати зовсім якийсь дрібʼязок то він проходить в каналізацію, а щось крупніше залишається коли подрібнювач вимкнений?

alexmukho-ua
Автор

Доброго дня. А можна відео про мікроцемент.

mikoajbabii
Автор

Дякую за відео! Але... екологи кажуть, що наші системи очистки каналізації на таке не розраховані. Тож, або зручність, або дбаємо про екологію

МаргаритаЗайцева-въ
Автор

В мене виникло питання не про сам пристрій, а про виведення розетки по сусідстві з водопідведенням. Десь бачила, що з міркувань безпеки забороняють під мийкою розміщувати розетку для посудомийки, а тут... Може є якийсь лайфхак, який я не помітила?🤔

mama_Mariya_Ma
Автор

чи потрібно використовувати сифон в такому випадку, та чи немає проблем із запахом з подрібнювача?

vladhotsalyk
Автор

Цікаве і корисне відео. Потрібна річ на кухні.

НадіяМартинюк-ющ
Автор

Чи є можливість цю подрібнену органіку забирати для компосту?

ziu__
Автор

Як часто і як його потрібно обслуговувати? приблизний коридор цін на діспоузер? чи треба збільшувати диаметр каналізаційних труб?

leda
Автор

У диспоузері немає лез, лише металеві кулачки, які зовсім не гострі. А потрібнення відбувається за рахунок виского обертового моменту, при якому залишки їжі відтісянються до стінок. Стінки в свою чергу зроблені сіточкою, тому залишки під високим тиском проходять крізь сіточку і таким чином подрібнюються.

petroyatskiv