Осушка рамок після відкачки, «ЗА» та «ПРОТИ»

preview_player
Показать описание
Осушка рамок після відкачки меду, плюси та мінуси. Як правильно поставити рамки на осушку? Які способи осушки рамок бувають? Як недопустити воровства чи нападу під час осушки? Чому я відмовився від осушки рамок на своїй пасіці
#бджільництво #пасіка #бджоли
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Слава Україні! Дякую. Дуже гарно розповів .

БорисМартиняк
Автор

Дякую, дуже професійно і толково розказуєте.

ZorkiySokol
Автор

Спасибо вам огромное за полезную информацию

Юрий-бф
Автор

Привет. Я никогда не ставлю на просушку рамки. В следующем году они дают хороший стимул пчёлам залезать на магазины и корпуса и дополнительная подкормка в апреле и мае.

rustam
Автор

У зберіганні під навісом не осушенх рамок є суттєвий мінус це ажіотаж до самої зими, а навесні продовжується аж до переключення на взяток, а якщо є сусіди то гріху не уникнути

ВікторОстапчук-го
Автор

Привіт пасічникам. В тому році частину залишили неосушені, в цьому- всі, набагато менше мороки. Автору респект, всі відео чітко, по пунктах.Полт.обл

bydlyudunoyu
Автор

Щоб уникнути нападу бджіл злодійок бажано викачані рамки ставити у вулики на ніч. За ніч в основному бджілки вичищають рамки і на наступний ранок запаху меду практично немає. Всім удачі.

МиколаБут-йэ
Автор

Усе чітко сістематизували по пунктах👍
Про використовування світла - не знав, дякую😮

Александр-цяю
Автор

Доброго дня від 80 відсоткового оцту іржавіє металева проволока, пробував. Під плівкою всеодно заводиться міль.

ЮрійМоїсеєнко-эъ
Автор

Вітаю, у цьому році планую, метод заморожування рамок з подальшим перенесенням в герметичні бочки, але не знаю як краще осушені заморожувати чи не осушені? Як гадаєте?

A-I-V
Автор

Відразу після відкачки кожен корпус обмотую скретч пдівкою, і відправляю в сотосховище. Сотосховище в старому сіннику. Мед в сотах не вбирає вологу. Перга не пліснявіє. Так, якщо в соти були відкладені яйця молі, то щось трішки буде пошкоджено. Але не смертельно. Рулон стретчплівки не велика втрата, а суш збережена, це золото. Бажаю успіхів.

АнатолійТищенко-ин
Автор

Погоджусь з кожним Вашим доводом..Пасічникую з 2001 року, тому визнаю що-кількість сімей, рамок, корпусів, місць для зберігання суші, все це Є основою для планування ведення Вашого бджологосподарства..І в залежності від того -хто і як це ОРГАНІЗУВАВ-маємо результат на ВАГАХ...

FiremanUA
Автор

Так що молодь хто впевнився що пасіка це до скончєня він згідний жити бідно і нематиме нарікань зі сторони дружин які заздрісно споглядатимуть на заможніших від вас будуйте добротні сотосховища сухі, недоступні для мишей моль ви продимити і матимите, ,пршиємнощь''

ВікторОстапчук-го
Автор

Вітання з Житомирщини! Відкачались і ми після соняшника. Приїхали додому. Готуємось до поїздки в столицю зі своїми скромними здобутками. В кого не виходить - здають "перекупам' по 64грн.
👍✌️🇺🇦

ОлексійКузьменко-жг
Автор

Доброго -дякуємо за змістовну розповідь .я також попробую не осушувать .Ну ви і законопатили цех для відкачки конкретно - так взагалі воровки не залізуть .А унас бжоли не дуже пролазять до медогонки а оси лізуть страшне .

АнатолійСуховієнко
Автор

В нас як, бджоли ще днів 3 господарюють у відкачаному корпусі, мед вони зазвичай групують. Потім ці повні рамки переміщуються у гніздо на заміну пустим. Але ви гніздо не відкачуєте як я знаю.

SavinVitaliy
Автор

Дякую! Це питання не з останн!х!!! Хай щастить!!!

НовыйНовый-фж
Автор

В цьому році навіть свіжо- відбудовані рамки забиті пергою, яка непотрібна навесні для бджіл.Як очистити ці рамки від перги весною перед постановкою у вулик.

МиколаСобченко-эц
Автор

які є ще чати у вайбері бджолярів, чи можна оприлюднити інвайти для приєднання?

Андрей-бея
Автор

Привіт, можливо я прослухав ....
Де Ви зберігаєте не осушені рамки?

МОяПАСІКА-ох