КАТЕРИНА ГОЛЬЦБЕРГ. Історії про інфогігієну | Розмова від 05.12.2022 | Як не стати овочем

preview_player
Показать описание
Розмови з відомими українцями про інформаційну гігієну та її роль у щоденному житті. Через призму культурну, історичну та особистого досвіду.
Гостя - Катерина Гольцберг - дитячий і сімейний психолог, президентка Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів.
Запитання ставить Ірина Славінська - виконавча продюсерка та ведуча “Радіо Культура”, письменниця.
Організатор ініціатива "Як не стати овочем". Розмова відбулася 05.12.2022.

🔔 Підписуйтеся на канал і тисніть на дзвіночок, щоб не пропускати нові відео про інформаційний фронт і те, як не стати овочем.

Відео створене за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Supported by the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.
___________
В нас є ще багато цікавих відео про методички Кремля, інформаційну війну та інформаційну гігієну:

#якнестатиовочем #війнаросіїпротиукраїни
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дякую вам за корисну інформацію! Успіхів 💙💛

yuliyaskalka
Автор

Така важлива тема і так мало переглядів. Дуже корисна інформація. Я давно підписана на Катерину Гольцберг, познайомилась із нею на курсах для майбутніх батьків і вона справила на мене неймовірне враження.

бМарина
Автор

Дякую за корисну і досі актуальну розмову! Ворог дійсно намагається ракетними атаками здійснювати на нас психологічний тиск оскільки їм не вдалося здолати нас фізично. Для ворога зараз критично важлива пауза щоб вони могли переосмислити і підготуватися, зібравши до купи сили, до нового нападу. Тому вони намагаються підштовхнути українців до перемир'я на їхніх умовах. Стосовно знецінення професіоналів (психологів лікарів, чи когось іншого) різними альтернативними недоспеціалістами то тут погоджуюся. Наше суспільство, нажаль, цим не перехворіло ще. Колись сам сприйняв парадигму тих хто знецінював лікарів і лише мій власний пошук знань у сфері біохімії, біології, роботі організму, теорії хвороб примусив мене побачити що лікарі не просто так навчаються довше ніж інші люди що здобувають освіту, і що я вже ніколи не здобуду того рівня компетентності який має будь-який лікар з посередньо-нормальними знаннями і вміннями. До речі частина з того що стосується психічного здоров'я теж може бути обумовлене чи пояснене біохімією. Тому можливо в майбутньому професійні спеціалісти в цих сферах повинні будуть її вчити бодай частково. А може вже вивчають. Наприклад таке явище як депресія може бути пов'язане з біохімічними механізмами які дотичні до фолатного циклу (і я тут не розкопав всіх механізмів щоб зрозуміти картину повністю) а постійний стрес може виснажувати ресурс метилювання в організмі і зе б'є по цілому ряду процесів в організмі, а якщо метилювання в організмі ослаблене то стресостійкість мінімальна і в людини проблеми з засинанням (синтез мелатоніну і адреналіну по і їх детоксикація здійснюються за рахунок реакцій метилювання). Тому ніколи не варто знецінювати спеціалістів і професіоналів бо не завжди є шанс подолати силу власного упередження. А шарлатанам, псевдо- і недофесіоналам та недоспеціалістам дуже важливо для їхнього виживання щоб ці упередження в нас жили.

SergiyYu
Автор

Блін, чаму ў вас наогул так мала праглядаў

Palymeeagmen