Як екоповістка робить нас бідними

preview_player
Показать описание

Чи задумувались ви, як благородні наміри врятувати планету можуть обернутися жахіттям для звичайних людей? У цьому відео ми розкриваємо неочікувані наслідки "зеленої" політики в різних країнах світу. Від протестів фермерів у Нідерландах до енергетичної кризи в Німеччині, від "жовтих жилетів" у Франції до знищення сільських громад в Іспанії - ми покажемо вам, як екологічні ініціативи можуть призвести до економічних проблем, соціальних конфліктів і навіть посилення авторитарних режимів. Це відео змусить вас подивитися на екологічну політику з іншого боку та задуматися: чи не надто високу ціну ми платимо за "зелене" майбутнє? І чи можливо знайти баланс між захистом довкілля та економічним розвитком?

Підтримати ініціативу:
Монобанк: 5375411506220008
Приват: 5168752017636385

0:00 Вступ
1:35 Нідерланди
9:47 Німеччина
18:00 Франція
25:25 Іспанія
33:41 Канада
42:48 Висновки
Комментарии
Автор

Уточнення до 3:59: У фразі 'метан та аміак - сполуки, багаті на азот' сталася обмовка. Малося на увазі, що саме аміак (NH₃) багатий на азот. Структура речення могла ввести в оману, але ми, звісно, не мали на увазі, що метан (CH₄) містить азот. Дякуємо уважним глядачам, які звернули на це увагу!

OstanniyCapitalist
Автор

Німецьких антиатомників явно щедро спонсорували виробники газу.

misanthrope_I_am
Автор

У нас із чоловіком маленький пасивний дохід від сонячної станції. В нашому селі на 800 дворів близько 15 домогосподарств мають сонячні станції. Ми були в авангарді цього руху, продаємо надлишок електрики та вирівнюємо навантаження в сільській мережі. Звісно, в нашій кліматичній зоні сонячна енергетика ніколи не закриє всі потреби населення, але підтримувати штани, поки московити то тут, то там руйнують енергосистему можна.

paniViktoriia
Автор

вкотре переконуємося, що популізм і "прості рішення" це добрі наміри, якими вимощена дорога до пекла.

nanaol
Автор

Колись в стендапі почув думку, що абсолютна перемога зелених можлива за повної відсутності людей на цій прекрасні планеті)
А вже і не смішно

kalanm
Автор

Ось приклад:
в сусідньому від моїх батьків селі воду зі скважини неможливо пити через завищений в десятки разів нітрати. Все через аграріїв, які вкидають безконтрольно нітрати в землі. Тому тут питання в балансі і адекватному контролі. Щоб і люди могли жити, і аграрії заробляти

dimitrid.
Автор

Я як еколог можу сказати що:
1. В екології все у плачевному стані. Думаю через років 10-20, все буде поліпшуватися. А поки буде тільки погіршуватися.
2. Надіюсь що еко-радикали по типу Грети Тунберг та любителів знищувати музейні експонати, засипати сміттям та палінням шин буде зменшуватись як мога швидше. Бо ті люди називаючи себе борцями за екологію, ганьблять усю науку, всіх вчених та робітників включаючи і мене.
3. Чомусь мало хто знає що війна це не екологічно. Тому що, майже ніхто не звертає увагу, на те що відбувається, як в Україні, так в РФ.

ВладиславС-цк
Автор

Базований канал! До сих пір в шоці звідки у вас стільки часу робити по 3-4 коротких відео на каналі Валентин і довгі тут. Велика шана та подяка!

oleksandrreshetar
Автор

Важко уявити кориснішу справу для екології, ніж ліквідація московії.

aHandfulOfR
Автор

Давно не слухав такої концентрованої та селекціонованої корисної, та цікаво-просвітницької інформації для роздуму. Велика шана та повага творцям, та всім причетним до випуску цього матеріалу

romashqua
Автор

Підсумовуючи: ми хочемо чисте довкілля але не хочемо нічим для цього жертвувати. Довкілля це tragedy of the commons, і працює тільки коли УСІ роблять свій внесок. А якщо всі чимось жертвують то зростає спокуса цим скористатися, нічого не віддавати і все отримати. Тому ппц нам

Pterodactyl
Автор

"На початку 20 століття паперові стаканчики почали активно використовуватися через побоювання щодо поширення хвороб через багаторазовий посуд. Пізніше, з середини 20 століття, екологічні рухи почали звертати увагу на збереження лісів, адже для виробництва паперових стаканчиків використовувалася деревина. Це сприяло зростанню інтересу до альтернативних матеріалів, зокрема пластиків, які здавалися більш стійкими і довговічними.Іронія полягає в тому, що пластик був сприйнятий як екологічно кращий вибір, оскільки для його виробництва не потрібно було вирубувати дерева. Однак, з часом стало зрозуміло, що пластикові відходи спричиняють дуже великі екологічні проблеми, оскільки пластик майже не розкладається в природі і накопичується в океанах та на звалищах. Ця ситуація призвела до того, що екологи знову почали активно закликати до переходу на більш екологічні альтернативи, зокрема до використання біорозкладних матеріалів та багаторазового посуду (наприклад з паперу)".

Це все, що загалом треба знати про екологів.

А на рахунок корів, то люди використовували їх тисячі років і все було добре, але раптом у 21 столітті вони ні з того ні з сього стали небезпечними для екології.
То корови стали інакші, чи може справа зрвсім не в коровах?...

P.S. Якщо чесно, то я був вражений рівнем абсурду з ідеєю про корів, але у світі зараз насті безглузді ідеї та погляди беруть верх над здоровим глуздом, що стає уже не дивно, а сумно
(і трохи лячно).

romanb.
Автор

Мене дуже давно бісить ця тема псевдо переживань за екологію, дякую за майже завжди важливі теми! Ви супер чим більше таких людей як ви тим більше бажання жити та працювати.

Vasily-sv
Автор

Одне з найкращих відео на цю тематику, навіть враховуючи іншомовній контент!!! Я здивований, як можна було за 45 хвилин, так розгорнуто, докладно, цікаво і простою мовою донести стільки інформації. Дужу вам дякую за ваші зусилля і працю! Бажаю вам великого натхнення, терпіння і сил. Слава Україні!

alexkoltanovsky
Автор

Я сама еколог і ненавиджу своїх некомпетентних колег, щодо викидів азоту та метану від корів можна їх лайно збирати та помістити в закритому місті, через фільтри збирати газ, а через якийсь час коли з лайна викачають весь газ, лайно стане хорошим добривом.

ilona
Автор

Круто, подобається зважені обдуми. Мене завжди бісило те що попри важливість еколгоічних змін- більше від державних дій зтраждають (часто) маленькі компанії аніж великі які випускають в багато разів більше сміття чи газів.

anastasiatokar
Автор

Щиро дякую за відео, бажаю вам успіхів 🫶👍

Fep.
Автор

Людям просто треба навчитися економніше жити. Навколо нас стільки лишнього непотребу, на який затрачено купа ресурсів. І де та золота середина щоб вижити, хто зна ... Дякую ! Слава ЗСУ !!!

АллаМельник-шч
Автор

я думаю, що екологи насправді ніколи не були в селі, на природі і тд. Нідерланди для мене асоціюються з коровами. бо перший раз, коли перетнув кордон країни на машині, то різниця з Німеччиною була надзвичайно відчутною. більш мальовничі краєвиди - то так. але скрізь корівки, оці шотландські волохаті породи, ще якісь. багато овець, кіз. і це на вигулі на луках, чого зараз вже практично ніде не побачиш. умовні грети - це діти асфальта. ніхера вони про екологію не знають.

lisovyj_diadko
Автор

Чого справді від Останнього капіталіста не почути - то це те, що громадський транспорт є дієвою альтернативою приватному автотранспорту.

WhyDoesMyNameChangedTo_user