11.12.2022, Хрещатик, 25 Презентація книги Валерія Курінського 'Коли немає гувернантки..', частина 1

preview_player
Показать описание
Валерій Курінський (13.07.1939 - 03.05.2015) педагог-автодидакт, науковець, філософ, музикант, письменник, поет, поет-пісняр, композитор, дослідник, художник, перекладач з сотень мов. Родом з Донеччини, з міста Покровськ.
Книги Курінського «Самоосвітні роздуми» «Автодидактика», «Коли немає гувернантки» "ПостПсихологічна філософія здоров`я, Аеробіка в роті", роман "О, Нубія моя!", збірки сонетів кількома мовами – стали популярними з перших днів видання. Це книги-путівники для шукачів духовної складової свого життя, для тих, хто прагне якісної самоосвіти. Вони також про «філософію та морфологію руху» як базис для оволодіння різними навичками.
У творчому архіві Валерія Курінського є прекрасні переклади Емануеля Левінаса, Райнера Марія Рільке, Сальваторе Квазімодо, Бін Сін, Шандора Петефі, татарських поетів.
Курінським написано понад тисячу симфонічних поем, більше вісімсот сонат стільки ж етюдів для фортепіано, створених за допомогою сучасних музичних технологій.
Був скриплем (ще з дитинства грамоти та призові місця у районних конкурсах), закінчив Луганське музичне училище та Київську консерваторію ) нині Національна музична академія України). А також знайшов себе як поет, поет-пісняр, доріс до серйозних відкриттів у вивченні мов та самонавчанні.
Визнаними і виконуваним були пісні на вірші Курінського. Деякі з них («Дніпровський вальс», «Проводжала мати», «Впали дві зірниці та не в ту криницю», "Київський романс") аж ніяк не втратили своєї актуальності. Їх виконували метри української сцени – Євгенія Мірошниченко, Дмитро Гнатюк, тріо «Либідь», ансамбль«Кобза», Павло Зібров, Тамара Міансарова Курінським було написано безліч зонгів для «Театру російської драми ім. Лесі Українки» У співробітництві з такими відомими композиторами як Ігор Шамо, Володимир Петрович Губа, Микола Григорович Полоз, Валентин Сильвестров також було написано чимало пісень та музичних творів. У 60-ті він консультант з питань репертуару у Київському театрі опери та балету (нинішній Національній опері). Саме тут він зустрічається з Євгенією Мірошниченко, Гізелл
Курінським було написано безліч зонгів для «Театру російської драми ім. Лесі Українки» У співробітництві з такими відомими композиторами як Ігор Шамо, Володимир Петрович Губа, Микола Григорович Полоз, Валентин Сильвестров також було написано чимало пісень та музичних творів.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Невірно вказана дата смерті Валерія Курінського

ihorpavljukh