Пасіка 2.5 місяців без оглядів / Apiary 2.5 months without inspection

preview_player
Показать описание
Продовжуючи досліджувати біологію карпатських бджіл в умовах Закарпаття в багатокорпусній системі на рамку Рута, автори діляться цікавими спостереженями поведінки бджіл у вертикальному восьмирамковому гнізді протягом активних літніх місяців червеня — серпня . Відсутність довготривалих та бурхливих взятків в Закарпатській області по особливому впливає на поведінку бджіл. Як саме, ви дізнаєтесь з коментарів у відео.

UA
Наша адреса: м. Хуст, Закарпатська обл., Україна.
Реалізовуємо пакети та матки карпатських бджіл з племінної пасіки типу Синевир.

RUS
Наш адрес: г.. Хуст, Закарпатская обл., Украина.
    Реализуем пакеты и матки карпатских пчел с племенной пасеки типа Синевир.

USA
Our address: Khust, Transcarpathian region, Ukraine.
We sell packages and the uterus of Carpathian bees from a tribal apiary of the Synevir type.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Ось це Ви так красиво розповідаєте і дуже зрозуміло для мене як слухача не рідний мову! без всяких суржику розповідаєте просто! Дякуємо!

АлиАль-Ахли
Автор

Ніколи не думав що буде так цікаво слухати про пасіку

RobertStineIsTheBest
Автор

Для Бджіл головне КОРМОВА БАЗА. Ну, і погода звичайно. Все інше, байки для дачників. Якщо є кормова база, бджоли вам і в переверниту діжку меду наносять. А як зараз навколо одна кукурудза, то який ти вулик не вигадай, меду не буде.

МиколаЯкименко-ць
Автор

Спасибо, интересный эксперимент.дякую за Вашу працю..

nadiaeremenko
Автор

Спасибо Виктор Васильевич! Хорошей зимовки!

МихаилПорхун-нд
Автор

Гарний канал. Аналіз 8 рамкових рутів мене трохи охолодив. Трохи з 10 рамкових не перейшов на 8. Підписка.

s.parhom
Автор

Здравствуй Виктор. Два года работаю по системе Жмайлова, результатом доволен. Посмотри, попробуй. Живу Харьков обл. Всех благ

ЮрийСтецюра-ди
Автор

Доброго дня. Васильович зверніть увагу на решітку. Я на ці граблі вже наступав. Решітки йдуть трьох розмірів ( співвідношення отвора і перегородки ) . Гарна та де міжрамковий простір весь відкритий. Гарної зимівлі.

ОлександрАдамович-фк
Автор

Честное видео)) При этой системе два корпуса не работали (на пчеловода), самый нижний и самый верхний. Вы не пробовали оставить семью на одном нижнем? Правда не удастся держать семью 2 месяца без осмотров, придется делать манипуляцию с корпусами. Но за то есть вероятность, что пчелы будут осваивать все корпуса под мед. Но это чисто моё предположение, надо пробовать, экспериментировать.

AnatoliyStrelec
Автор

Цікаве відео. Дякую. Старші пасічники кажуть: "Не в вулику справа. Шукай вихід в сильних сім'ях." Окреме спасибі за правильне висвітлення дванадцятирамкового вулика. Успіхів Вам.

ДобровольськийРВ
Автор

Добрый день! Що хочу сказати...
По-перше, вважаю, що решітку треба було ставити після другого корпусу. 16 рамок для матки було б достатньо. Матка би сіяла на більшій площі рамок, а не розносила би п'ятаки розпліду по всім рамкам.
По-друге. Те що бджоли склали мед біля розпліду і не пішли в верхні корпуси, є властивостями карпатської бджоли ☝. Коли ми розібрали 12 рамочні вулики в началі серпня після соняшника (Дніпропетровська обл.), то багато сімей теж залили гнізда медом, а в верхні магазини через решітку не пішли. Вважаю, що селекціонувати маток треба від семей які складали мед у верхні корпуси. Для медовиків це дуже важливо. На своїй пасіці ми будем робити так! Гарної земівлі!

P.S. А що у вас з клещем? Як боритесь. Зніміть відео на цю тему.

YevgeniyTimchenko
Автор

Віктор Васильвич я звичайно порівняно з Вами і просто профан але я думаю саме через таку ситуацію як ви показуєте в промисловому бджільництві і обмежують матку на одному нижньому корпусі рута.

І ще в мене вулики переважно багатокорпусні на 145 рамку і в одному з відводків винекла ще цікавіша ситуація:
На зиму я сформував гнізда на трьох корпусах з різною кількістю рамок від 5 до 8 . Зараз загодовую на зиму. І що робиться в даному відводку - вони категорично не освоють третій верхній корпус і не складають запаси хоча обмеження взагалі ніякого.
Подивлюсь що буде далі при можливості зафільмую.

beeteua
Автор

Є така думка, що якість розділювальної решітки сильно впливає на освоєння бджолами верхніх корпусів.Я особисто в наступному році випробую решітки Нікот, дуже вже добрі відгуки за них від пасічників.

Пашка-фш
Автор

Доброго дня, перший корпус перга, а в четвертому тому мало меду, що слабенькі взяткі, колиб бувби гарний взяток то матку притиснулиб.то моя думка, Дякую.

РоманГриньків-дф
Автор

Виктор Васильевич здравствуйте. Бывая у Вас гостях, в составе поездки белорусских пчеловодов и встречаясь с Вами в Минске я неустанно убеждаюсь в Вашей не уемной энергии. Дай Бог вам здоровья и удачи в познании этих загадочных насекомых. Видя разделительную решетку в улье, хочу сказать, что о такой отказался давно. По причине: 1. она перекрывает полезную площадь прохождения; 2.изнашивает крылышки и покров пчелок, поэтому они не охотно стремятся через ее; 3. между разделительной решеткой и рамками должна быть расстояние 8-10 мм. Лучшие разделительные решетки, это металлические. Из круглых прутков, это признано мировой практикой. То есть, они должны быть в отдельной обвязке. Да, это стоит денег. Но оно того стоит. Вы бы получили бы полный верхний корпус запечатанного меда. Спасибо.

leonidk
Автор

Гарне відео.
Шкода що не показали експерементальний вулик детальніше, треба було розібрати корпуса і показати що робиться на рамках, а то показали з верху, може там і набагато краща ситуація в середині в корпусах

igor
Автор

Підтверджую кожне ваше слово своїми спотереженнями, Прикарпаття практично Карпати, пасіка 10-рам 230мм. На мою думку решітка+Рут підходить для дуже інтенсивних взятків, яких у нас нема. Також думаю не доцільно у нас ставити більше 3 корпусів, навіть якщо це 8-мирамники і тим більше якщо дно високе (як у мене, не знаю як у вас). Саме по причині показаній в ролику хочу спробувати альпійця з корпусом висотою 108мм і використовувати без роздільної решітки. Цікавить ваша думка на рахунок альпійців у наших краях, можливо маєте досвід. Чи не буде по жмені розплоду на кожній рамці? Дякую за відповіді і відео!

gmagats
Автор

А чому Ви не заключили матку в самому нижньому корпусі.

dusik
Автор

може проблема в решотках в шестирамковых снимают мед корпусами правда пчелы бакфасти

АлександрЕрмоленко-йо
Автор

Якщо Ви ставите експеримент, чому не обмежили матку в одному (нижньому) корпусі? Думаю, що резутат Вам сподобавсяб.

domanleon