REZUMAT: CFR Cluj - FCSB 2-2. Campioana a revenit de la 0-2 în Gruia. Munteanu, dublă pentru CFR

preview_player
Показать описание
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Meciul nu s-a terminat nici de 15 minute si Prima Sport a si urcat rezumatul. RESPECT!

horrister
Автор

Oare distinsul domn de la CFR care a marcat 2 goluri s-a zmiorcait la camera si la 2 - 2?

Автор

Nu ma uit la echipa Păcăliciului mondial.

L.h
Автор

Popa e bun rau de tot, ma mir cum de o echipa a lui Mister Dan se bazeaza asa tare pe portar...tot greul cade pe Mihai Popa, da cat sa scoata si baiatu ala? Rusine jucatorilor CFR-ului

juliusape
Автор

Minutul 3:01 al rezumatului e faza cu Olaru cand suteaza peste, deci nu pe cadrul portii, ci peste incat portarul nici n-a intervenit pt. eventuala respingere. Pozitie favorabila, mingea pe piciorul de sut. N-o sa mai zic c-ar fi trebuit, la cate antrenmante si ce salariu are, sa fie pe poarta, stiu ca fotbalul azi e overrated (supraestimat), insa comentatorul: "FRUMOASA EXECUTIE". 🙃