Pracovní nabídka na pozici VEDOUCÍ MONTÁŽNÍ LINKY #shorts #jobleader #jobleadereurope #nabídkapráce

preview_player
Показать описание
VEDOUCÍ MONTÁŽNÍ LINKY; až 40 000 Kč + půlroční bonusy
- Práce na plný úvazek
- 35 000 Kč - 40 000 Kč
- Ústecký kraj

Společnost, která se pohybuje v oblasti automobilového průmyslu hledá do svých řad pracovníka na pozici vedoucí montážní linky!

Náplň práce:

- řízení jednotlivých výrobních úseků dle nařízených postupů
- vedení podřízených pracovníků kontrola a vedení docházky hodnocení pracovníků
- odpovědnost za správnost dat v interním systému
- kontrola dodržování výrobních postupů a kontrola systému kvality
- operativní řešení problémů ve výrobě
- odpovědnost v oblasti efektivity práce bezpečnosti kvality

Požadujeme:

- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
- nutná praxe z výrobní společnosti – sériová výroba
- zodpovědnost a samostatnost
- zkušenost s vedením týmu motivace podřízených
- organizační a komunikační schopnosti
- ochota pracovat ve směnném režimu (třísměnný)

Nabízíme:

- práce na plný úvazek
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- čisté a moderní pracovní prostředí
- příspěvek na dopravu ve výši 2 000 Kč / měsíc
- příplatky za noční směny
- příspěvek na stravování (150 Kč / 75 hod nebo 200 Kč / 12 hod)
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- půlroční bonusy
- odměna za doporučení nového zaměstnance od 20 000 Kč
Váš JOB LEADER.
Рекомендации по теме